SZKOŁY JĘZYKOWE      BYDGOSZCZ  ⋅  GDAŃSK  ⋅   GDYNIA  ⋅  SZCZECIN  ⋅  WARSZAWA
Szkoły językowe Bell

Kursy dla dorosłych

Berlin

Jest dynamicznie rozwijającą się stolicą Zjednoczonych Niemiec, prężnym ośrodkiem rozrywki i kultury, który przyciąga coraz więcej turystów. Do atrakcji Berlina należy między innymi nowy Reichstag, Prenzlauer Berg, Potsdamer Platz, liczne muzea i centra handlowe. Szkoła DiD w zlokalizowana jest w samym sercu Berlina, na cichej ulicy w pobliżu słynnej Oranienburger Strasie i między Hackescher Markt i Friedrich Strasse, gdzie znajduje się ponad 40 modnych barów i butików. Szkoła mieści się na dwóch piętrach w stylowym budynku, a do dyspozycji słuchaczy są przestronne sale, biblioteka z dostępem do internetu i kafeteria. W czasie przerw można zrelaksować się na tarasie na dachu budynku.

Frankfurt

Jest finansową stolicą Niemiec, siedzibą giełdy i miastem pełnym kontrastów - bogatym i eleganckim. dynamicznym i kosmopolitycznym. Drapacze chmur sprawiają, że uważany jest za Amerykę w środku Europy. Sachsenhausen jest najładniejszą dzielnicą Frankfurtu położoną tuż nad Menem, gdzie znajdują się liczne muzea i galerie. Szkołą DiD mieści w ich pobliżu i niedaleko jednego z dworców, w zasięgu kolei miejskiej i zaprasza słuchaczy do nowocześnie urządzonej siedziby, w której znajduje się Internet cafe.

Hamburg

Jest drugim co do wielkości miastem Niemiec i dużym ośrodkiem portowym. Hamburg jest miastem o bogatej hanzeatyckiej historii i prężnym ośrodkiem kulturalnym w którym znajduje się 20 teatrów, 30 kin i 50 muzeów. Szkoła DiD mieści się na terenie prywatnej uczelni Euro-Business-College i jej znakomicie wyposażony campus jest do dyspozycji słuchaczy.

Monachium

Stolica Bawarii nieodmiennie kojarzy się z Oktoberfest, z piwem i kiełbaskami oraz ze znanym klubem piłkarskim Bayern Monachium, ale Monachium o coś więcej. To trzecie co do wielkości miasto Niemiec i duży ośrodek uniwersytecki, gdzie studiuje ponad 80 tysięcy młodych ludzi. Zaledwie 70 kilometrów dzieli miasto od Alp. Karlsplatz jest najruchliwszą dzielnicą Monachium, znaną już w osiemnastym wieku., gdzie zlokalizowane są liczne butiki i centra handlowe. Niedaleko od nich mieści się siedziba szkoły DiD. Przestronne sale, internet cafe, biblioteka zapraszają słuchaczy, którzy mogą także korzystać z tarasu na dachu, a nawet pograć tam w tenisa.

 

Kursy językowe 2013

Kursy

Kursy językowe

Na naukę nigdy nie jest za późno i nie należy zwlekać z jej rozpoczęciem. Dlatego w szkole Bell zawsze znajdziesz kurs dla siebie lub swojego dziecka, i to niezależnie od Twego poziomu znajomości języka.

Szkoły

Szkoły językowe

Szkoły językowe Bell znane są na świecie z wysokiego poziomu nauczania. Na tę opinię zasłużyliśmy sobie dzięki bezkompromisowemu podejściu do spraw akademickich, znajdującemu odzwierciedlenie w Kodeksie Szkół Bell.

Zapisy on-line

Zapisz się na kurs językowy